Učitelské evaluace

Díky moc za skvělou příležitost, výuka mě hodně bavila, motivovala a mám pocit, že jsem se v učení zlepšila. Moji studenti mi budou moc chybět!

Služby bych zhodnotila jako výborné, je super, že vůbec nějaký takový projekt existuje, a jsem ráda, že můžu být jeho součástí.

Unikátní projekt výhodný úplně pro všechny; fakultu, její zaměstnance i lektory, kteří získávají cenné zkušenosti, a ještě jsou za to finančně odměněni.

JazykoFFka je založená především na spolupráci lektora se studenty, a to je největším přínosem pro obě strany. Lektor má velkou míru tvůrčí volnosti a hodiny může chystat podle sebe, studenti si naopak mohou sami říct, co by se jim hodilo procvičit nejvíc.

Nebát se toho a zkusit to. Výborné vedení, skvělé zázemí, přátelský kolektiv a svědomití studenti.

Vše perfektní. Pokud se vyskytne nějaký problém, je ihned vyřešen a vedení se o všechno stará perfektně. JazykoFFka je skvělá jak pro studenty, tak pro lektory.

Fakultní jazyková škola je skvělý projekt, který pojí dvě zásadní věci, totiž obě zúčastněné skupiny z něho mají prospěch. Studentům FF poskytuje praxi v učitelství angličtiny přímo na půdě FF, takže si lekce AJ mohou umístit přesně do mezer ve výuce, a mohou ještě začerstva aplikovat nově nabyté poznatky o učení a o angličtině. Pro zaměstnance FF a tedy pro studenty jazykové školy je to skvělá možnost využívat hodiny angličtiny v pracovní době, s mladými a motivovanými lektory, kteří přinášejí do hodin nové nápady a pokouší se o inovace, a jazyk milují a chtějí ho šířit dál.

Nejlepší praktická zkušenost pro budoucí učitele.

Oceňuji možnost učit a učit se v prostředí FF UK. Studenti jsou velmi svědomití a je radost je učit. Z každé hodiny odcházím nadšený.

Unikátní projekt, ze kterého profitují studenti, fakulta i lektoři.

Je to skvělá příležitost pro studenty získat zkušenosti s učením v příjemném prostředí a setkat se s lidmi z fakulty, které by jinak neměli možnost poznat.

Jazykoffka je jedinečná příležitost pracovat v kolektivu lidí, které učení vážně baví. Systém vzájemných náslechů a metodické vedení ohromně profesně posouvá. Materiály pro výuku, technické zázemí i komunikace s úžasnou koordinátorkou je několik z mnoha pozitiv z učení tady. Studenti jsou navíc velice motivovaní a je radost je učit.

JazykoFFka je jedna z nejpřátelštějších a nejorganizovanějších jazykových škol, které jsem měla možnost poznat. Lektoři jsou naprosto úžasní a naprosto lidé na svém místě, studenti jsou mimořádně šikovní a atmosféra na hodinách je vždycky moc příjemná.

Jazykoffka je místo, kde se člověk skvěle potrénuje v přípravách a v učení skupinové výuky. Studenti jsou ohromně motivovaní a je radost je učit.

Myslím, že Jazykoffka je skvělou průpravou pro začínající učitele angličtiny.

Perfektná príležitosť si vyskúšať vedenie skupiny motivovaných študentov.

Úvod > O projektu > Evaluace > Učitelské evaluace